Cinsel Yaşam

Dünyanın varoluşundan beridir devam eden sonsuzluğa kadar da devam edecek olan kadın ve erkek hayatının vazgeçilmez yaşam biçimidir cinsel yaşam, zaman içerisinde çeşitlilik göstermekle beraber bir çok kategoriye ayrılmıştır. En sağlıklı olanı tabi ki zıt cinsiyetlerin birbirleri ile yapmış olduklarıdır.

Aslında insan vücudu için lazım olan bu aktivite doğru yapıldığında sağlık açısından da bir çok olumlu etkisinin olduğu kanıtlanmış bunun yanı sıra gözle görünür bir şekilde fark edilmektedir. Kadınlar ve erkekler için çok ayrı hisler uyandırdığı da bilinmektedir, bu duyguları çok aşırı şekilde yaşayan insanlar içinse hastalık derecesinde olduğunu söyleyebiliriz ki ve tıp dilinde bunun adı; Nemfomani olarak bilinmektedir.

Burada sizlere anlatmak istediğimiz; sağlıklı bir cinsel yaşam yaşamak için mutlaka korunma ile ilgili her türlü yöntemi eksiksiz olarak uygulamalısınız ve mümkün olduğunca tek eşli bir hayat seçimi yapmalısınız. Hepimiz biliyoruz ki tedavisi mümkün olmayan ve insan hayatını tam anlamı ile kabusa çeviren daha da kötüsü toplum içerisinden dışlanmanıza sebep olan bir çok hastalık cinsel temaslar ile bulaşmaktadır ve görülüyor ki bu hastalığı taşıyanların genel olarak sapkınca ilişkiler yaşayan veya çok eşli hayat süren bireyler olduğudur.

Bu konu ile ilgili öğrenmek istediğiniz her şeyi zaman içerisinde cinsel haberler sayfamızda çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz, sizlerinde bu konular üzerine yazmış olduğunuz yazılarınız varsa mail yolu ile bizlere iletebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*